Kredyty frankowe i profesjonalna pomoc prawna


Frankowicze i Kredyty frankowe to dziś temat na czasie. Który prawnik i która kancelaria prawna nie chciałaby się zajmować taką sprawą? Profesjonalna pomoc poszkodowanemu przez bank dałaby nie tylko odpowiednie wynagrodzenie, ale i prestiż, możliwość zaistnienia w mediach czy palestrze.

Kredyty frankowe to nie jedyna zmora poszkodowanych frankowiczów. Ważne jest także to, by prawnik i kancelaria prawna mający zająć się sprawą przeciwko bankowi umieli sobie z nią poradzić. A dziś, w dobie wolnego rynku i nasyceniu go usługami prawniczymi, nie łatwo o dobrego specjalistę w walce z wielkim bankiem.

Czym zatem powinni kierować się poszkodowani mający kredyty frankowe w określonym banku przy wyborze profesjonalisty? Niezbędne są trzy kwestie.

Po pierwsze ważne jest to, by prawnik miał odpowiednie doświadczenie w tego typu sprawach. Podobnie kancelaria prawna powinna zatrudniać określonych prawników z doświadczeniem w prawie bankowym. Po drugie prawnik i kancelaria zatrudniająca prawników powinni mieć odpowiedni zakres wiedzy z prawa bankowego. Takiej wiedzy, która kredyty frankowe traktuje jako nadrzędny temat wykorzystywany podczas codziennej pracy. Połączenie doświadczenia i wiedzy, mającej na celu pomoc frankowiczom, powinno stanowić unikalną wartość. Trzecim i ostatnim warunkiem jest empatia. Pozbawieni niej prawnik i kancelaria prawna nie będą w stanie pomóc frankowiczowi w walce z bankiem. Ważne jest, aby ludzie mający kredyty frankowe poczuli się bezpiecznie w rękach profesjonalistów.

Bank również będzie się bronił w sprawie o kredyty frankowe. Wynajęty przez niego prawnik i kancelaria prawna będą go bronili do ostatniej kropli krwi. Dlatego stając z nim w szranki, ważne jest, by obok osób mających kredyty frankowe stanął dobry, empatyczny prawnik i kancelaria prawna.
Radca Prawny Poznań