Kredyty gotówkowe


W życiu zdarza się wiele nieprzewidzianych sytuacji, które wiążą się z nagłymi wydatkami. Niekiedy jest to nagła awaria samochodu, choroba uniemożliwiająca pracę bądź usterka sprzętu gospodarstwa domowego. Coraz więcej młodych osób decyduje się na tworzenie tak zwanej poduszki finansowej. Poduszka to nic innego jak oszczędności trzymane na czarną godzinę lub odkładane na konkretny cel. Aby stworzyć poduszkę wystarczy co miesiąc odkładać stałą kwotę.

Oczywiście nie każdy ma w zanadrzu dodatkową gotówkę. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą banki, które oferują kredyty gotówkowe.

Kredyt z minimum formalności

Niewielkie pożyczki można uzyskać wyłącznie za okazaniem dowodu osobistego, bez składania dodatkowych dokumentów. Gdy klient nie jest zadłużony decyzja przyznawana jest w ciągu kilkunastu minut. Wniosek można wypełnić bez wychodzenia z domu, poprzez panel klienta na stronie internetowej banku. Pomocą w czasie uzupełniania wniosku służą również pracownicy obsługi klienta, wystarczy zadzwonić na numer podany na stronie.

Atrakcyjne raty

Korzystnym rozwiązaniem dla wielu osób są również zakupy na raty. Gdy stara lodówka bądź pralka odmówi nagle posłuszeństwa, nowy model można nabyć na elastyczne i wygodne do spłaty raty. Wysokość rat i ich ilość można dowolnie ustalić przy pomocy specjalnego kalkulatora. Coraz częściej raty są nieoprocentowane, co nie naraża klientów na dodatkowe koszty. Kilka dni przed upływem terminu płatności klient otrzymuje powiadomienie sms. Wniosek ratalny można wypełnić przez stronę internetową sklepu bądź przy pomocy doradcy kredytowego w najbliższym punkcie. Towar zamówiony poprzez witrynę internetową dostarczany jest pod drzwi klienta za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej.

Warto decydować się na zakupy w okresie sezonowych wyprzedaży. Popularne markety bardzo często organizują akcje promocyjne, na przykład przy zakupie trzech dowolnych produktów czwarty można otrzymać za złotówkę. Niekiedy raty są odroczone i pierwsza płatność ma miejsce dopiero po kilku miesiącach od dnia zakupu.

Oceń z nami jakość rat / kredytu / pożyczki – https://your-choice.com.pl/