Meble tapicerowane


Meble tapicerowane zapewniają wygodny i komfortowy wypoczynek. Doskonale sprawdzają się nie tylko w domowym salonie ale również w poczekalniach w wielu różnych punktach usługowych, na przykład w salonie kosmetycznym, salonie fryzjerskim bądź w gabinecie dentystycznym.
Zgrabne sofy to doskonały wybór dla małych pomieszczeń. Warto udekorować je poduszkami w kontrastowych kolorach, aby nadać im oryginalności i niepowtarzalności.
Producent mebli tapicerowanych posiada niezwykle bogatą ofertę sof, foteli, kanap i rogówek w wielu stylach, rozmiarach i kolorach. W zależności od potrzeb dostępne są modele rozkładane, z praktycznym schowkiem bądź dostawianą pufą.
Wiele producentów wykonuje meble na indywidualne zamówienia. Jest to świetne rozwiązanie w sytuacji gdy mebel ma mieć nietypowym rozmiar, dodatkowe funkcje bądź niebanalny kolor.
Za taką usługę należy zapłacić zwykle od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Czas oczekiwania na realizację wynosi najczęściej kilkanaście dni.
Decydując się na sofy wykonane z tworzywa skóropodobnego dobrze jest zainwestować w specjalny preparat, który zaimpregnuje materiał, aby zapobiec pęknięciom i przebarwieniom.

Polecany producent mebli tapicerowanych – zobacz ofertę.